top of page

Succession oyuncularını yakın zamanda hangi işlerde izleyeceğiz?


Succession kendisine yakışan ve oldukça tatmin edici bir final ile ekranlara veda etti. Hemen ardından Nicholas Birtell’in dördüncü sezon soundtrack'lerinden oluşan albümü de yayınlandı. HBO her ne kadar Succession'ın starını yazarlar ve hikâyenin kendisi olarak belirlemiş olsa da çoğu kişi için dizinin en büyük yıldızı Britell. Final doyurucuydu ama tadı damağımda kaldı diyorsanız, dizi oyuncularının yaklaşan işlerine bakalım...


Team Kendall (Jeremy Strong): HBO’nun yapımcılığını üstlendiği Succession podcast yayınında konuşan aktör, bir süre dinlenmek istediğini; ancak 2024 yılının başında Sam Gold’un yöneteceği Broadway yapımı ‘An Enemy of the People’ uyarlamasında başrolde yer alacağını söyledi.


Team Roman (Kieran Culkin): Jesse Eisenberg’in gelecek filmi ‘A Real Pain’ de Culkin’i görebileceğiz. Indie Wire’ın haberine göre filmin çekileceği konumun uzaklığı nedeniyle projeden çekilmeye çalışan Culkin, "Hayatımı çekilmez kılmak istemedim ancak filmin senaryosunu o kadar beğendim ki filmde yer almamak da istemedim" diyor. Filme dair şimdilik tek bilgi, Eisenberg’in vurucu ve yarı otobiyografik olduğu söylenen senaryosu.


Team Shiv (Sarah Snook): Bu üçlü arasında en yakın zamanda göreceğimiz isim, Sarah Snook. 28 Haziran tarihli ‘Run Rabbit Run’ isimli korku-gerilim filminin başrolünde izleyeceğiz kendisini. Filmi Netflix üzerinden izlemek mümkün. Hollywood Reporter'ın "karamsar ve atmosferik" olarak tanımladığı film, korku ile gerilimi kolaylıkla inşa edebiliyor.


✍️🏼: @esranalbant

📸: Sarah Shatz/Courtesy HBO Max


Comments


bottom of page